Hopp til toppmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Forvaltning og utvikling -Tekniske tjenester

Teknisk avdeling i Gratangen kommune er lokalisert på Årstein.

Kommunehus med slagord

Kontakt

Ted F. Okstad

Økonomileder

Tlf: 948 85 988
E-post: 
Ted.Okstad@gratangen.kommune.no

Erlis Anderzèn

Fagleder, Kart og oppmåling

Telefon: 971 03 8044
E-post: Erlis.Anderzen@gratangen.kommune.no

Johan H. Gamnes

Ingeniør, Kart og oppmåling

Telefon: 932 60 222
E-post:
Johan.Harald.Gamnes@gratangen.kommune.no

Johnny Granberg

Avdelingsleder

Telefon: 480 13 323
E-post:
Johnny.Granberg@gratangen.kommune.no

Torbjørn Johnsen

Saksbehandler

Telefon: 414 09 708
E-post:
torbjorn.johnsen@gratangen.kommune.no

Fred-Arne Stormo

Driftsleder uteseksjonen

Telefon: 974 71 726
E-post:
FredArne.Stormo@gratangen.kommune.no

Svein-Erik Nilsen

Uteseksjonen

Telefon: 917 41 186
E-post:
Svein-Erik.Nilsen@gratangen.kommune.no

Pål Lennart Fagerjord

Uteseksjon

Telefon: 482 97 984
E-post: 
Pal-L-Fagerjord@gratangen.kommune.no

Sist oppdatert 07. juni 2022