Kommunestyret 2023-2027 -15 medlemmer

Medlemmer:

  1. Anita Karlsen, ordfører, GSP, anita.karlsen@gratangen.kommune.no  tlf: 41552698
  2. Yngvar Mikkelsen, varaordfører GSP, yngvar.mikkelsen@gmail.com tlf. 97162083
  3. Irmelin Stormo Fagerjord, GSP, strandstjerna@gmail.com tlf. 46913220
  4. Trond Andreassen, GSP, 62trond@gmail.com tlf. 90750124
  5. Tore Richardsen, GSP, tore.richardsen@gmail.com tlf. 91166049
  6. Torill Hansen, GSP, toddhans@online.no tlf. 90032076
  7. Elsa Holm, GSP, elsa.holm@hlkabb.no tlf. 90927988
  8. Magnus Nikolaisen, GSP, magnus_nikolaisen@hotmail.com tlf. 91182928
  9. Roy-Idar Sandberg, GAP, royidars@gmail.com tlf. 95856375
  10. Liv Kari Johansen, GAP, elvegata10@gmail.com tlf. 97109064
  11. Svanaug Andersen, GAP, svanagrata@yahoo.no tlf. 41629845
  12. Steen Audvin Linde, GAP, steenal@online.no tlf. 91758793
  13. Roy Josefsen, GAP, rjosefse@broadpark.no tlf. 92412976
  14. Sverre Nordmo, GAP, sv-nordmo@online.no tlf. 41527840
  15. Kjetil Fjellheim, TVG, kjerand-f@gmail.com tlf 90250033  

Varamedlemmer:

  1. Bjørn Andor Hanssen, GSP, b.a.hanssen@hotmail.com tlf. 91510870
  2. Håvard Bondestad Nylund, GSP, 41nylund@gmail.com tlf. 40604709
  3. Oddgeir Nergaard, GSP, oddgeir.nergaard@nordvik.no tlf. 95177845
  4. Terje Sørensen, GSP, terje.stein.sørensen@gmail.com tlf. 91618862
  5. Arild Myrvang, GSP, arild.myrvang@me.com tlf. 90669798
  6. Hennie Frantsen, GSP, hfrantsen@homail.com tlf. 91596757
  7. Svein Edvar Bjerkeli-Pedersen, GSP, svein.edgar@gmail.com tlf. 41442611
  8. Heidi Pedersen Sætre, GSP, heidips13@gmail.com tlf.90714457
  9. Lena Tollefsen. GSP, lena.knudsen@hotmail.no tlf. 41477233
  10. Ole Magnus Karlsen, GSP, ombkarlsen@gmail.com tlf. 46819740
  11. Wenche Johansen, GSP, wenchejohansen1@oulool.com tlf. 99300430
  12. Melissa Andreassen, GAP, melissaa93@hotmail.com tlf. 91315866
  13. Arild Kristiansen GAP, arild-kk@online.no tlf. 90946066
  14. Kyrre Midtbø Kalseth, GAP, kmkflowerfield@gmail.com tlf. 98679756
  15. Tore Thoresen, GAP, torelart@online.no tlf. 99360337
  16. Ann-Kristin Fagerli, GAP, littja@online.no tlf. 90546635
  17. Frank Willy Markussen, GAP, f-markussen@hotmail.com tlf. 97003024
  18. Tora Bjerkmo, GAP, torabjerkmo03@gmail.com tlf. 95207070
  19. Frid-Eva Karlsen, GAP, fridevakarlsen@hotmail.com tlf. 90474016
  20. Else Marie Pedersen, GAP, elsemp3@gmail.com tlf. 41458949
  21. Inger-Lise Sand, TVG, inger.lise.sand@hotmail.com tlf. 95033429
  22. Ann Karin Kvernmo, TVG, anka.kvernmo@gmail.com tlf. 40460851
  23. Lars Eidarønn Hveem, TVG, larss_99@hotmail.com tlf. 46534142
  24. Jan Gunnar Klæbo, TVG, jangunnar.klbo@hlkbb.no tlf. 48052670

 

Politisk sekretær:

Ragnfrid Masterbakk, personalleder, ragnfrid.masterbakk@gratangen.kommuen.no tlf. 94870490

Formannskap 2023-2027

Medlemmer:

  1. Anita Karlsen, ordfører, GSP, anita.karlsen@gratangen.kommune.no  tlf: 41552698
  2. Yngvar Mikkelsen, varaordfører, GSP, yngvar.mikkelsen@gmail.com tlf. 97162083
  3. Tore Richardsen, GSP, tore.richardsen@gmail.com tlf. 91166049
  4. Roy-Idar Sandberg, GAP, royidars@gmail.com tlf. 95856375
  5. Liv Kari Johansen, GAP, elvegata10@gmail.com tlf. 97109064

Varamedlemmer

  1. Irmelin Stormo Fagerjord, GSP, strandstjerna@gmail.com tlf. 46913220
  2. Trond Andreassen, GSP, 62trond@gmail.com tlf. 90750124
  3. Elsa Holm, GSP, elsa.holm@hlkabb.no tlf. 90927988
  4. Torill Hansen, GSP, toddhans@online.no tlf. 90032076
  5. Svanaug Andersen, GAP, svanagrata@yahoo.no tlf. 41629845
  6. Sverre Nordmo, GAP, sv-nordmo@online.no tlf. 41527840
  7. Steen Audvin Linde, GAP, steenal@online.no tlf. 91758793
  8. Roy Josefsen, GAP, rjosefse@broadpark.no tlf. 92412976

 

Politisk sekretær:

Ragnfrid Masterbakk, personalleder, ragnfrid.masterbakk@gratangen.kommuen.no tlf. 94870490

Hovedutvalg Forvaltning og utvikling 2023-2027

Medlemmer:

  1. Trond Andreassen, leder, GSP, 62trond@gmail.com tlf. 90750124
  2. Torill Hansen, GSP, toddhans@online.no tlf. 90032076
  3. Birgitte Bjerkeli-Pedersen, GSP, birgitte.agathe@gmail.com tlf. 92489923
  4. Tore Thoresen, nestleder, GAP, torelart@online.no tlf. 99360337
  5. Kjetil Fjellheim, TVG, kjerand-f@gmail.com tlf 90250033  

Varamedlemmer:

  1. Håvard Bondestad Nylund, GSP, 41nylund@gmail.com tlf. 40604709
  2. Bjørn Andor Hanssen, GSP, b.a.hanssen@hotmail.com tlf. 91510870
  3. Lena Tollefsen. GSP, lena.knudsen@hotmail.no tlf. 41477233
  4. Oddgeir Nergaard, GSP, oddgeir.nergaard@nordvik.no tlf. 95177845
  5. Yngvar Mikkelsen, GSP, yngvar.mikkelsen@gmail.com tlf. 97162083
  6. Roy Josefsen, GAP, rjosefse@broadpark.no tlf. 92412976
  7. Steen Audvin Linde, GAP, steenal@online.no tlf. 91758793

 

Politisk sekretær:

Johnny Granberg. avdelingsleder FU, johnny.granberg@gratangen.kommune.no tlf. 48013323

Hovedutvalg Helse og omsorg 2023-2027

Medlemmer:

  1. Yngvar Mikkelsen, leder, GSP, yngvar.mikkelsen@gmail.com tlf. 97162083
  2. Irmelin Stormo Fagerjord, GSP, strandstjerna@gmail.com tlf. 46913220
  3. Lena Tollefsen. GSP, lena.knudsen@hotmail.no tlf. 41477233
  4. Steen Audvin Linde, nestleder, GAP, steenal@online.no tlf. 91758793
  5. Ann-Kristin Fagerli, GAP, littja@online.no tlf. 90546635

Varamedlemmer:

  1. Birgitte Bjerkeli-Pedersen, GSP, birgitte.agathe@gmail.com tlf. 92489923
  2. Wenche Johansen, GSP, wenchejohansen1@oulool.com tlf. 99300430
  3. Elsa Holm, GSP, elsa.holm@hlkabb.no tlf. 90927988
  4. Heidi Pedersen Sætre, GSP, heidips13@gmail.com tlf.90714457
  5. Ole Magnus Karlsen, GSP, ombkarlsen@gmail.com tlf. 46819740
  6. Svanaug Andersen, GAP, svanagrata@yahoo.no tlf. 41629845
  7. Melissa Andreassen, GAP, melissaa93@hotmail.com tlf. 91315866

Politisk sekretær:

Hege O. Richardsen, Sektorldere HO, hege.richardsen@gratangen.kommune.no tlf. 92460494

 

Hovedutvalg Oppvekst og kultur 2023-2027

Medlemmer:

  1. Oddgeir Nergaard, leder, GSP, oddgeir.nergaard@nordvik.no tlf. 95177845
  2. Elsa Holm, GSP, elsa.holm@hlkabb.no tlf. 90927988
  3. Hennie Frantsen, GSP, hfrantsen@homail.com tlf. 91596757
  4. Sverre Nordmo, nestleder, GAP, sv-nordmo@online.no tlf. 41527840
  5. Kyrre Midtbø Kalseth, GAP, kmkflowerfield@gmail.com tlf. 98679756

Varamedlemmer:

  1. Ole Magnus Karlsen, GSP, ombkarlsen@gmail.com tlf. 46819740
  2. Heidi Pedersen Sætre, GSP, heidips13@gmail.com tlf.90714457
  3. Lena Tollefsen. GSP, lena.knudsen@hotmail.no tlf. 41477233
  4. Birgitte Bjerkeli-Pedersen, GSP, birgitte.agathe@gmail.com tlf. 92489923
  5. Bjørn Andor Hanssen, GSP, b.a.hanssen@hotmail.com tlf. 91510870
  6. Frid-Eva Karlsen, GAP, fridevakarlsen@hotmail.com tlf. 90474016
  7. Else Marie Pedersen, GAP, elsemp3@gmail.com tlf. 41458949

 

Politisk sekretær:

Gro Saltvik-Øvergård, sektorleder OK/FU, gro.saltvik-overgard@gratangen.kommune.no tlf. 94809025

Kontrollutvalget 2023-2027

Medlemmer:

  1. Marin Olsen, leder, martolsen@yahoo.no; tlf. 48146536 
  2. Kolbjørn Nygård, nestleder, Kolnyg@gmail.com; tlf. 95839939
  3. Anne Marit Eilertsen, eilertsen945@gmail.com; tlf. 90594404
  4. Ann Karin Kvernmo, anka.kvernmo@gmail.com tlf. 40460851
  5. Magnus Nikolaisen, GSP, magnus_nikolaisen@hotmail.com tlf. 91182928

Varamedlemmer:

  1. Arild Myrvang, arild.myrvang@me.com tlf. 90669798
  2. Arnulf Andreassen arnulfandreassen@gmail.com

 

Politisk sekretær:

K-sekretariat ved Tage Karlsen, tage@k-sek.no tlf. 48038383 

Adminiatrasjonsutvalget 2023-2027

Består av Formannskapet samt to fra arbeidstakersiden. 

Fra arbeidstakersiden er det pr. nå Liv Kari Johansen og Bente Mikkelsen.

 

Politisk sekretær:

Ragnfrid Masterbakk, personalleder, ragnfrid.masterbakk@gratangen.kommuen.no tlf. 94870490

Viltnemnda 2023-2027

Forventes valgt 21.desember 2023